Escape Room MIND HORROR

Sériový vrah známy pod menom Silent Man uniesol dieťa a skrýva ho na neznámom mieste. Bol síce zadržaný, ale smrtiace ochorenie mozgu ho priviedlo do kómy.

Teraz je na rade Váš tím kybernetických detektívov. Musíte vstúpiť do mysle Silent Mana, aby ste v nej objavili kľúčovú informáciu - polohu uneseného dieťaťa.

Musíte vyriešiť diabolské hádanky, odhaliť najtemnejšie tajomstvá sériového vraha a vyhli sa pokusom "monštier z mysle" aby Vás zabili a odstránili.


Na splnenie Vášho poslania bude nevyhnutná komunikácia a vzájomná spolupráca celého tímu. Máte presne 1 hodinu na dokončenie všetkých úloh než dôjde k strate spojenia a Vy by ste sa stratili tiež. Veľa šťastia, detektívi!

Častá otázka: Je Mind Horror strašidelný a bude vhodný aj pre deti?
Názov Mind Horror je asi strašidelnejší, ako samotné dobrodružstvo, ktoré by ste absolvovali. Nie je to skutočný horor, nie je tam žiadna krv ani kaluže krvi. Skôr obsahuje nejaké prekvapenia, ktoré Vás môžu zdvihnúť zo stoličky. Z tohto dôvodu odporúčame Mind Horror pre hráčov od 15 rokov. Túto hru u nás hrali aj mladšie deti (10 roční) a užili si ju.

Počet hráčov

2 - 6
Tímová hra vyžadujúca vzájomnú spoluprácu. Jeden hráč sám hru nevie dokončiť.

Spôsob hrania

Posediačky. Nepoužívajú sa žiadne ovládače. Hru ovládate iba svojimi rukami. Pohyby rúk sú prenesené do virtuálneho sveta hry.

Trvanie hry

Maximálne 60 minút vo virtuálnej realite. Na návštevu u nás si rezervujte aspoň 75 minút aj kvôli úvodnému briefingu.

Žáner hry

Thriller

Náročnosť

Nebojte sa, úniková hra nie je ťažká.

Veková dostupnosť

15+ (môžu aj mladší, ak sa neboja)

Cenník

2 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 24,50€

49€

3 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 23€

69€

4 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 19,75€

79€

5 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 17,80€

89€

6 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 16,50€

99€