CENNÍK

Escape Room
Úniková hra vo virtuálnej realite

COSMOS alebo MIND HORROR

2 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 24,50€

49€

3 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 23€

69€

4 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 19,75€

79€

5 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 17,80€

89€

6 hráči

cena v prepočte na 1 hráča: 16,50€

99€

Cena je za absolvovanie jednej hry. Maximálna hracia doba je 60 minút.

Počas celej hry jej priebeh sleduje náš Majster Virtualista, ktorý Vám môže poradiť, prípadne pomôcť.

Najlepšia virtuálna realita

To treba zažiť!

Dobrodružstvo, akcia, poznávanie, adrenalín. Toto všetko Vám ponúka virtuálna realita. Príďte si ju vyskúšať! Nehráte hru, ste jej súčasťou.

Môžete si rezervovať "pobyt" v prostredí virtuálnej reality v 30 minútových časových blokoch. Vo virtuálnej realite ste o cca 5 - 10 minút kratšie, kvôli zapojeniu a inštrukciám.

Aktuálne ponúkame 6 hracích miest na virtuálnu realitu:
2x Pohybová platforma Virtuix Omni (20 rôznych hier, niektoré aj multiplayer)
2x Hracia stanica "Battle Station" (30 rôznych hier, niektoré aj multiplayer, poznávacie hry aj párty hry)
2x Racing Simulator (arkádové jazdenie vo VR na pohyblivých simulátoroch, niektoré aj multiplayer
)

30 minút - 1 hracie miesto

V skutočnosti môžete hrať cca 20 - 25 minút

15€

60 minút - 1 hracie miesto

V skutočnosti môžete hrať cca 50 - 55 minút

30€

90 minút - 1 hracie miesto

V skutočnosti môžete hrať cca 80 - 85 minút

45€


INFORMÁCIE, DOPORUČENIA A UPOZORNENIA:

  • Ak nemáte s virtuálnou realitou skúsenosti, na prvý krát si rezervujte možno iba 30 minútový blok. Nie každému pobyt vo virtuálnej realite môže vyhovovať. Keď sa nebudete cítiť pohodlne a zistíte, že virtuálna realita nie je pre Vás vhodná (a skončíte do 20 minút), nebudeme Vám pobyt vo VR účtovať.
  • Keby ste chceli čas využívania VR predĺžiť - samozrejme je to možné, ak tomu nebudú brániť nasledovné rezervácie.
  • Pri vytváraní rezervácie je potrebné, aby ste si vybrali PRIORITNÉ zariadenie/zariadenia, ktoré chcete využívať. Tie Vám budú na 100% k dispozícii v rámci rezervovaného času. Ostatné zariadenia môžete využívať, ak budú voľné.
  • Na rezervovaných zariadeniach sa môže striedať viac hráčov (máte rezervované 2x Virtuix Omni a prídete štyria - dvaja hrajú, dvaja sú diváci).
  • Pri využívaní virtuálnej reality berte prosím na zreteľ zdravotné a bezpečnostné riziká. Vašou návštevou v aréne zároveň vyjadrujete súhlas s Obchodnými podmienkami.
  • Pri využívaní pohybových platforiem Virtuix Omni naozaj podávate skutočný fyzický výkon. Doporučujeme si zobrať so sebou nejaké náhradné tričko (resp. tričko v ktorom budete hrať).
  • Virtuix Omni aj Battle Station majú vlastné ponukové menu priamo vo virtuálnej realite - hry a zážitky si môžu hráči meniť sami - kedykoľvek prerušiť hru, vrátiť sa do menu a vybrať si niečo iné. V menu je aj informácia o zostávajúcom čase. Pri racing simulátoroch Vám hru musí pustiť personál.

Teambuilding

Rôzne zážitky vo virtuálnej realite a spolupráca v únikových hrách zocelí celý kolektív a užijete si zábavu a dobrodružstvo.

Narodeniny

Oslava narodenín, alebo iba povyrazenie si s priateľmi môže začať práve u nás! Rôzne aktivity pre každého vo virtuálnej realite.

Za výhodné ceny ponúkame prenájom celej arény na Vašu akciu. Pre ďalšie informácie si kliknite sem.

Máme 7 herných staníc na rôzne typy zážitkov vo virtuálnej realite + ďalších 6 miest na únikové hry vo virtuálnej realite. U nás si môže virtuálnu realitu naraz vychutnávať až 13 ľudí, ďalší môžu byť pozorovatelia. Kapacita arény pri využití všetkých zariadení vrátane Escape Room je cca 20 osôb.