ÚNIKOVÉ HRY VO VIRTUÁLNEJ REALITE

Príďte za dobrodružstvom a vychutnajte si fantastický zážitok v najlepšej virtuálnej realite bez ohľadu na Váš vek!

Spolu so svojimi priateľmi, rodinou alebo kolegami sa môžete baviť, vidieť sa a počuť priamo vo virtuálnom priestore. Budete skúmať úžasné virtuálne svety. Spolupracujte na vyriešení hádaniek a dokončite misiu na záchranu Zeme alebo vyslobodenie dieťaťa do 60 minút!

U nás zažijete jedinečný zážitok vo virtuálnej realite - pri týchto hrách nepotrebujete žiadne ovládače! Pohyby Vašich rúk sú snímané a prenášané v reálnom čase priamo do hry. Ovládajú sa teda iba rukami, čo je úplne iný spôsob hrania, lebo viete priamo z rúk napríklad vystreľovať laserové lúče!

Po skončení dobrodružnej výpravy sa môžete spolu odfotiť a občerstviť. Určite sa budete mať o čom rozprávať a budete hodnotiť svoje výkony. A kľudne vyzvite nejakú ďalšiu partiu, či to nedajú za lepší čas.

Virtuálna realita je najnovší fenomén vo svete, ktorý využíva najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej sa budete cítiť, ako by ste boli niekde inde. Nič pred tým - ani TV, ani 3D filmy, alebo videohry sa nedajú porovnávať so zážitkom, keď sa úplne dostanete do sveta virtuálnej reality.

Virtuálna realita v našej aréne BLACK BLOCK v Žiline ponúka jedinečný a vzrušujúci zážitok - ideálna zábava pre priateľov, rodiny, teambuilding, narodeninovú oslavu a pod.

Nižšie si pozrite viac informácii o našich únikových hrách vo virtuálnej realite.

Keď k nám prídete, tak Vás pomocou virtuálnej reality premeníme na postavy vo video hre. Zažijete veci, ktoré sa nedajú zažiť v skutočnom svete. Uniknete?


Ako prebieha hra?

 • Najprv si zarezervujte termín hry cez náš rezervačný systém, alebo telefonicky na tel. 0905 702103
 • V rezervovaný čas príďte do našej Arény (ulica Na Stanicu 7A, 010 09 Žilina - Bytčica).
 • Pripravíme, pozapájame a dáme Vám nevyhnutné informácie. Nasadíte si okuliare na virtuálnu realitu a hráte.
 • Priebeh hry sledujeme, v prípade potreby sme vždy k dispozícii.
 • Ak si ani ako tím nebudete s niečim vedieť poradiť, tak pokiaľ budete súhlasiť, vieme Vám pri hre pomôcť.
 • Pozor - nebudete hrať počítačovú hru. Toto je zážitok pre celý tím, kde vzájomnou spoluprácou musíte vyriešiť úlohy. Takže dobrodružstvo typu Escape room, ktorý sa však v skutočnom živote nedá zažiť.

Časté otázky k únikovým hrám

 • Máme urobenú rezerváciu na konkrétny čas. Kedy sa musíme dostaviť?
  Stačí prísť presne na rezervovanú hodinu. Na začiatok Vás "pozapájame" a poskytneme potrebné informácie, aby ste si užili hru. Môže to trvať tak 10-15 minút. Keď prídete čosi skôr, nič sa nestane. Ak by ste meškali, tak nie viac ako 15-20 minút a to už je na hrane, aby ste stihli hru zahrať. Pokiaľ meškáte viac ako 20 minút a niekto po Vás má rezervovanú hru, tak už nebudete môcť hrať, lebo by ste to nestihli. Prípadne hrať môžete, ale doba hry bude skrátená. Ak nestíhate prísť, kľudne nám zavolajte, nájdeme iný vhodný termín.
 • Čo si máme obliecť?
  V miestnosti, kde sa hrá je teplota 18 - 19°C. Nižšia teplota je z praktických dôvodov, okrem iného aj preto, lebo sa hrá príjemnejšie. Zoberte si niečo na prehodenie cez seba (napr. mikinu), lebo teplotu udržuje pustená klimatizácia.
 • Bude mi počas hry nevoľno?
  To je veľmi individuálne. Ak Vám v aute nebýva počas jazdy zle, tak ani tu pravdepodobne nebudete mať nejaké problémy. Treba si uvedomiť, že pri týchto hrách vzniká nesúlad medzi pohybom, ktorý vníma Váš zrak (napr. lietate v bezťiažovom priestore, ale v skutočnosti sedíte na stoličke). Ak to s pohybom budete moc preháňať (krútiť sa a lietať hore-dole), tak sa Vám môže hlava zatočiť. Na druhej strane, do hry sa prenášajú pohyby Vašich rúk. Presuny v hre robíte pomocou nich a keď sa stále na ruky pozeráte, tak ten nesúlad vo vnemoch sa zmenšuje. V prípade, že si neveríte, dajte si pred hrou tabletku proti nevoľnosti, akú si dávate pred cestovaním. Keby ste mali počas hry naozaj nejaké problémy, stačí to povedať a obsluha sa o Vás samozrejme postará.
 • Môžem hrať aj pod vplyvom alkoholu?
  Určite nie. Osoby pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok nemôžu hrať hry vo virtuálnej realite. Nielen pre vlastnú bezpečnosť, ale aj pre bezpečnosť ostatných hráčov a zariadenia. Po úspešne odohranej hre si kľudne dajte do nosa, ale pred ňou sa snažte vyvarovať akýmkoľvek omamným látkam. Osobám, ktoré budú viditeľne pod vplyvom omamných látok nedovolíme hrať.