RACING SIMULÁTORY

Zábavná, jednoduchá arkádová jazda vo virtuálnej realite pre každého.

Simulátory poskytujú super zážitok, nielen že volant má spätnú odozvu, ale celý kokpit sa s Vami pohybuje podľa terénu v ktorom jazdíte!

Na výber je množstvo tratí a vozidiel v hre Project Cars. To však nie je všetko - sú tu ďalšie zaujímavé závodné hry - futuristická jazda "Maglev", detské motokáry, jazda medzi mozgovými bunkami a ak sa Vám nechce šoférovať, môžete sa previezť na jednej z troch horských dráh.

Nie je to profi simulácia, ide hlavne o zábavu a zaujímavý zážitok. Na očiach máte okuliare na virtuálnu realitu, do ktorých sa Vám premieta okolitý svet.

Časté otázky k racing simulátorom

  • Musím mať pri jazde na týchto simulátoroch okuliare na virtuálnu realitu?
    Áno. Tento systém je postavený na hre iba v prostredí virtuálnej reality. Nemáte pred sebou monitor, ale musíte mať okuliare, do ktorých sa Vám zobrazuje prostredie hry.
  • Ako dlho môžem hrať na tomto simulátore?
    Doba hrania bez prerušenia sa odporúča tak 10-20 minút. Nie je dobré to preháňať, aby Vám nebolo nevoľno. Pri rezervácii dlhšieho času sa môžete na simulátore striedať, napríklad po 10-tich minútach, potom si dať pauzu a potom si zase zajazdiť. Hlavne, aby ste sa cítili dobre.
  • Je jazdenie veľmi realistické?
    Pri týchto simulátoroch je kladený dôraz na zážitok a zábavu. Ide o arkádové jazdenie, aj keď pri Project Cars môžete auto úplne rozflákať a do cieľa nemusíte vôbec dôjsť:) Takže pred jazdou nie je potrebné žiadne špeciálne školenie, treba nasadnúť a užívať si.